Sizleri bilginize ve deneyiminize değer verenlerle buluşturuyoruz!
Neden Nöbetçi Uzman?

Sözel iletişimin gerekli olduğu her meslek alanında, meslek içi uygulamalar çağın gereksinimleri doğrultusunda baş döndürücü bir hızda ve geri dönülmez biçimde olabildiğince dijitalleşmektedir.

Bu sürecin sağlık ayağında da kaçınılmaz dijital dönüşüm ilerlemekte ve "sağlık danışmanlığı hizmetlerini" internet üzerinden sağlama pratikleri yaygınlaşmaktadır.

Nobetci Uzman da ülkemizde, hizmet alan ve hizmet vereni buluşturan öncü bir platform olarak özgün kullanım farklılıklarıyla alanında sivrilmeyi ve sizlerle beraber büyümeyi hedeflemektedir.

Peki nedir bu özgün özellikler?

Farklılıklarımız/Avantajlarımız
  • Dakika başına ücretlendirme özelliğiyle; daha tercih edilen bir danışmanlık fiyatlama modeli içerdiği için sizlere daha çok danışanın ulaşmasını ve bilinirliğinizin artmasını sağlar.
  • Danışanla yapılan canlı görüşmeler tarayıcı üstünden gerçekleştiği için herhangi bir iletişim hesabınızı (WhatsApp, Skype vb) istemedikçe paylaşmak zorunda değilsiniz.
  • Çevrimiçi olduğunuzda profilinizden sizlere ulaşacak danışanlar dışında, haftalık çalışma takviminde sizinle beraber belirleyip onaylayacağımız birer saatlik periyotlarda saatlik icapcı olarak görev alabilir, size yönlendirdiğimiz danışanlara daha düşük bir komisyon(kesinti) oranıyla hizmet verebilirsiniz.
  • Saatlik dilimli icap takvimini, kaydınızı tamamladıktan sonra uzman panelinde ayrıntılarıyla inceleyebilirsiniz. (Onaylanmış icap saatlerinizde mümkün olduğunca bilgisayarınızın veya telefonunuzun başında bulunmanız gerekmektedir.)
  • Mesleğinize yönelik olası reklam kısıtlamalarına uyularak oluşturulmuş profil linkinizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilir, sizinle görüşmek isteyen danışanların herhangi bir mobil uygulama veya başka bir program yüklemelerine gerek kalmadan size ulaşabilmelerini kolayca sağlayabilirsiniz.
  • Günlük kullanımda en çok tıklanan platformlardan birinde profil sahibi olarak dünyanın her yerinde yeni insanların sizi tanımasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgilere kaydı tamamladıktan sonra uzman panelinizdeki "Sık Sorulan Sorular" kısmından ve "Uzmanlar için site kullanım rehberi" videosundan ulaşabilirsiniz.