Hakkımızda
Nöbetçi Uzman, görüş almak istediğiniz alanın uzmanı ile dakika başına ücretlendirme yoluyla tarayıcınız üzerinde canlı görüşme yapabilmenizi sağlayan bir arayüzdür.
Vizyonumuz
7/24 Nöbette

Nöbetçi Uzman, ilk etapta özellikle mesai saatleri dışında ulaşım imkanlarının kısıtlı olduğu uzman doktorlara dünyanın her yerinden ve günün her saatinde ulaşabilmeyi mümkün kılmaya çalışmakta ve sonrasında faaliyet alanlarını kademeli olarak genişleterek olabildiğince çok ihtiyacı giderebilecek kapsamlı bir online sağlık danışmanlığı platformuna dönüşmeyi hedeflemektedir.

Ödeme Avantajları
Nöbetçi Uzman'da görüştüğünüz kadar ödeyin

Henüz ehilliğini deneyimlemediğiniz bir uzmana görüşmeden önce yüzlerce lira ödeme yapmak cazip bir fikir gibi gelmeyebilir.

Bu yüzden platformumuzda, yapacağınız görüşmeleri sonlandırdığınızda uzmanın profilinde belirtilmiş olan dakika başına ücret üstünden ücretlendirme yapılır.

5 dakikaya kadar olan görüşmelerinizde 5 dakikalık ücret ön ödeme olarak alınırken, 5. dakikadan sonraki miktar kredi kartınızdan görüşme sonunda otomatik olarak tahsil edilir.

Kullanım Kolaylığı
Oturduğunuz yerden, kahve sizden hizmet bizden

Web veya mobil tarayıcınız üzerinden anında canlı görüşme yapabilme imkanına sahipsiniz.

Anonimlik
Burada olan burada kalır

Görüşmeler için skype, facebook gibi kişisel bilgilerinizin yer aldığı uygulamalara gerek yoktur. Nöbetçi Uzman'da anonimliğiniz güvence altındadır.

Uzmana Ulaşım Alternatifleri
Nöbetçi uzman ve çevrimiçi uzmanlarla anında, ya da randevuyla siz uygun olduğunuzda

Destek aradığınız branşta, editöryel değerlendirme takımımızın seçtiği uzmanla (hem de çok yakında günün her saatinde) ya da uzman listesinden çevrimiçi olanlardan seçeceğiniz bir uzmanla, ilgili bağlantıları üstünden anında ve doğrudan görüşme yapabilirsiniz.

Bunun dışında uzman profillerinden "acil görüşme" bağlantısı aktif olan uzmanlara çevrimdışı ulaşmayı deneyebilir ya da randevu takvimlerinden sizin için ileri tarihli uygun bir zaman dilimini seçip randevu oluşturabilirsiniz.